fbpx

Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2022

W dniu 7 stycznia br. w sali OSP w Rychwale odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2022.

W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście, członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz druhny i druhowie jednostki OSP Rychwał. Orkiestra Dęta Quantum swoją oprawą muzyczną nadała wyjątkowego charakteru zebrania. Druhowie po wysłuchaniu obszernych sprawozdań Prezesa jednostki, Skarbnika oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej jednogłośnie udzielili absolutorium zarządowi za rok 2022. Zebranie było doskonałą okazją do złożenia podziękowań wszystkim, którzy wspierali działania jednostki, druhom wyjazdowym za ich wkład i zaangażowanie w bezpieczeństwo na terenie gminy, jak również członkom MDP za godne reprezentowanie jednostki podczas różnych wydarzeń kulturalnych i nie tylko.

Podczas zebrania poinformowano druhów o planowanej rozbudowie strażnicy, której rozbudowa ma zakończyć się w 2024 roku. Rozbudowa będzie możliwa dzięki pozyskanym środkom przez Samorząd Rychwała w ramach programu „Polski Ład”.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na zapisywanie "ciasteczek" w Twojej przeglądarce.
x