fbpx

W dniu 26 października br. o godz. 15:30 jednostki OSP Rychwał, OSP Gliny oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do zdarzenia medycznego w miejscowości Biała Panieńska.

więcej

W dniu 18 października br. o godz. 13:33 jednostki OSP Rychwał, OSP Grodziec, OSP Kuchary Kościelne, OSP Rozalin, JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do pożaru lasu w miejscowości Kuchary Borowe. Po dojeździe na miejsce zadysponowanych zastępów i rozpoznaniu okazało się, że jest to alarm fałszywy.

więcej

W dniu 6.10 br. o godz. 20:38 jednostki OSP Rychwał, OSP Rozalin oraz JRG 2 PSP w Konine zostały zadysponowane do miejscowości Kuchary Borowe w celu udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobie nieprzytomnej.

więcej

W dniu 02.10 br. o godz. 22:30 jednostki OSP Rychwał, OSP Rozalin, OSP Kuchary Kościelne oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do pożaru garażu w miejscowości Rozalin.

więcej

W dniu 30 września br. o godz. 16:05 jednostki OSP Rychwał, OSP Siąszyce, OSP Dabroszyn oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do pożaru budynku w miejscowości Jaroszewice Grodzieckie. Do zdarzenia zadysponowano:OSP Rychwał (379[P]73 - MAN TGM),OSP Siąszyce,OSP Dąbroszyn,JRG 2 PSP w Koninie

więcej

W dniu 26 września br. o godz. 15:05 jednostki OSP Rychwał, OSP Siąszyce, OSP Grochowy oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do poszukiwań osoby starszej w miejscowości Dąbroszyn. Do zdarzenia zadysponowano:OSP Rychwał,OSP Siąszyce,OSP Grochowy,JRG 2 PSP w Koninie

więcej

W dniu 15.08 po godz. 20 jednostka OSP w Rychwale została zadysponowana do usunięcia gniazda owadów błonkoskrzydłych w miejscowości Zosinki.

więcej

W dniu 11.08 br. o godz. 15:52 jednostki OSP Rychwał, OSP Dąbroszyn oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do pożaru maszyny leśnej Forwarder w miejscowości Dąbroszyn.

więcej

W dniu 7 sierpnia br. w Dąbroszynie po raz XVI odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Rekreacyjne grupy OLDBOY, gdzie druhowie z naszej jednostki wzięli udział. W zawodach zaprezentowało się 9 drużyn.

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na zapisywanie "ciasteczek" w Twojej przeglądarce.
x